KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14577083
nr 1457 7083
Blandteknik
Kristine Harrebek, komposition. Signerad, daterad 1976. Blandteknik, bildmått: 39x29, yttermått inklusive ram: 59x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:00:25
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr